תדמית עסקית וקוד לבוש למנהלים

סדנה למנהלים במסגרת העשרה או כחלק מהכשרה ניהולית

סדנה למנהלים במסגרת העשרה או כחלק מהכשרה ניהולית

מודעות לתדמית ושפת גוף והקניית כישורים אלו למנהלי הארגון, יכולים לעשות שינוי דרמטי בדרך ההשפעה וההנעה של חברי הצוות שלהם, בשיפור הפרודוקטיביות, ביצירת קשר עם הדרגים השונים, בהצגת רעיונות עם יותר סמכות והשפעה, ובתוך כל זה לפתח ולבדל את המותג האישי, האותנטי של המנהל עצמו.

הסדנה מגלה איך לייצר נוכחות ניהולית, המחזקת משמעותית את יכולת הקרנת נוכחות סמכותית,
ואיך ליצור פרזנטציה אישית מנצחת, שמשדרת מקצועיות, סמכותיות, מנהיגות ומובילות, בדגש על חיבור לאדם ומותאמת לערכי הארגון,

הסדנה משלבת כלים מעולם הניהול ושמה דגש על חסכון בכסף וזמן יקר.

סדנה פרקטית לתוצאות מיידיות.

לפרטים נוספים התקשרו 0523784071​
או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם​

מה המנהלים שלכם ירוויחו מהסדנה?

מה ללבוש לפגישה תדמית עסקית גלית שרון

שידור סמכותיות ויכולת הנהגה

הופעה ייצוגית, תוך התחשבות בקוד לבוש, משדרת הצלחה, מעוררת הערכה ומוטיבציה. כשאנחנו מגיעים עם אנרגיה חדשה כל יום, בטוחים בעצמנו ובמקום שלנו, קל לנו יותר לסחוף אחרים אחרינו, לעורר השראה ולהשפיע על הסביבה

סטייליסטית לגברים

הגברת האמון ושיתוף הפעולה

כשאנחנו נראים טוב, אנחנו מרגישים טוב, הבטחון העצמי והדימוי העצמי עולים. כתוצאה מכך אנחנו משפרים את היכולת לנהל, להשיג יותר שיתוף פעולה, לשפר את הקשר עם העובדים, המנהלים, הקולגות והלקוחות ולהגביר את תחושת האמון בנו

קוד לבוש

חוויה מעצימה ובלתי נשכחת

סדנה מרתקת, מקצועית וקולחת בשילוב הקהל, שכולם ימשיכו לדבר עליה הרבה אחרי שהיא תסתיים. הסדנה משלבת טיפים חשובים וכלים פרקטיים יחד עם הומור וסיפורים מהחיים. ללא ביקורת וללא שיפוטיות. מותאמת אישית לארגון

למי הסדנה מתאימה?

מה בסדנה?

איך ליצור רושם חיובי ובלתי נשכח כבר מהרגע הראשון

יצירת נוכחות ניהולית מקדמת מטרות ומוטיבציה

הגברת המודעות העצמית לתדמית ולהשפעתה על לקוחות, עובדים וקולגות

איך לשדר מקצועיות, סמכותיות ואמינות ע"י בחירה נכונה של צבעים מחמיאים וגזרות מתאימות

בניית הופעה עסקית אסטרטגית מדויקת לאדם, לתפקיד ולסיטואציה

יצירת הלימה בין המסר ללבוש

איך למנוע "תקריות לבוש" בלבוש עסקי

עשה ואל תעשה – כללי בסיס בלבוש עסקי

טעויות נפוצות בלבוש עסקי ואיך למנוע אותן

סדנת תדמית למנהלים
סדנת תדמית למנהלים

לפרטים נוספים התקשרו 0523784071​
או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם​

מה אומרים על הסדנאות שלי?

"לכבוד גב' גלית שרון יועצת תדמית שלום רב הנדון הרצאתך לעובדי אגף השכר ברצוני להודות לך על הרצאתך המעניינת בפני עובדי אגף השכר עובדי האגף למדו רבות מהרצאתך, ובטוחני כי הרצאה זו תתרום רבות לשיפור הופעתם החיצונית של עובדי האגף יישר כח "
המלצות מארגונים גלית שרון
אילן לוין הממונה על השכר
משרד האוצר – נובמבר 2010
"גלית שרון הנחתה סדנת for Success Dress עבור חברי ההנהלה המורחבת של חטיבת PCB וכן נפגשה עימם לפגישות ייעוץ אישיות ופגישות שופינג בקניון בת"א. הסדנה והפגישות נעשו בצורה מקצועית, נעימה תוך כדי התמקדות והתחשבות בצרכי המנהלים מבחינת קוד לבוש הן בעבודה והן בחייהם האישיים. המנהלים הפיקו רבות ממפגשים אלה ואני אישית נהניתי מאוד לעבוד עם גלית בשיתוף פעולה פורה על בניית תכנית הסדנה והתאמתה לצרכי המנהלים בחטיבה."
המלצות מארגונים גלית שרון
שני טוביה
חטיבת PCB פברואר 2017
"גלית שרון העבירה במהלך חודשים ספטמבר ואוקטובר 2016 סדנת תדמית וקוד לבוש, "להתלבש להצלחה" ברשת מלונות אפריקה ישראל.בהדרכה השתתפו קהל המנהלים של כלל מלונות הרשת (8 מלונות הפרושים מהצפון עד דרום הארץ). ההדרכות טיפלו בנושא התדמית והאסתטיקה של כלל חברי/ות הצוות ברשת ונתנו כלים לשיפור נראות הצוות והמנהלים כאחד. כתוצאה מתצפית שערכתי ולאחר ששמעתי את גלית מרצה בפני חברות עסקיות ובעקבות המשובים המצוינים וההמלצות שקיבלתי מכל עבר החלטתי לשלבה בהדרכת ברשת. גלית מעבירה את החומר בצורה מקצועית ומרתקת המתאימה לצרכי הרשת. גלית מכירה את הנושאים שאותם היא מעבירה מלפני ומלפנים ויודעת להעבירם באופן סוחף. במהלך הסדנא, גלית נותנה כלים מעשים למשתתפים. המשובים שהגיעו אלי מכל מפגש כזה, ממשתתפי ההדרכה, היו מצוינים. שביעות רצוננו מההדרכות אותם העבירה גלית הן מהגבוהות ואנו נשוב ונשתמש בשרותיה בעתיד."
המלצות מארגונים גלית שרון
ארזה שטרן מנהלת הדרכה רשתית
קראון פלאזה דצמבר 2016
"עם סיום הסבבים של סדנת תדמית להתלבש להצלחה בשיטת GPS במלונות ישרוטל בחודשים מאי- יוני 2016 אנו רוצים לציין לטובה את המשובים שקיבלנו ממשתפי הסדנה .התגובות היו מצוינות, ועל כך העידו הציונים הגבוהים שניתנו בשאלוני המשוב גם אצל הנשים וגם אצל הגברים. המשתתפים ציינו את מידת העניין וההנאה שהפיקו מהמפגשים בהנחייתך את הכלים היישומיים שקיבלו ,את האווירה הפתוחה שיצרת בקבוצה ואת הדינאמיקה שעזרה להם להבין איך לשפר את הופעתם תוך שימוש בדוגמאות חיות מהשטח על ידי המשתתפים מה שבהחלט תרם להצלחת הסדנה אנו מקוים להמשך שיתוף פעולה בעתיד"
המלצות מארגונים גלית שרון
אריאלה מזרחי סגנית מנהלת הדרכה
רשת מלונות ישרוטל -יולי 2016

הלקוחות שלי

לפרטים נוספים התקשרו 0523784071​
או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם​

קצת עליי

גלית שרון

אני גלית שרון

בעלת תואר ראשון בעיצוב אופנה ממכללת שנקר
ובעלת תואר "PROFESSIONAL STYLE MAKER" מטעם חברה מארה"ב, שבה הוכשרתי במקצועות סטיילינג והתדמית האישית והעסקית.

ב-18 השנים האחרונות פגשתי אלפי נשים וגברים שהשתתפו בסדנאות סטיילינג ותדמית, ובהדרכות הלבוש שערכתי בעשרות ארגונים וחברות מהמובילות במשק, פרטיות וציבוריות, בבנקים ובמשרדי ממשלה, בכל הארץ.

בכל הסדנאות והייעוצים האישיים אני מעבירה את הכלים והידע הרב שצברתי בצורה קלה ופשוטה ליישום, ואני גאה להיות שותפה לתהליך משנה חיים, בעל התוצאות שנראות בשטח במיידי!