סדנת סטיילינג לעובדים

פעילות מרתקת המשלבת הנאה עם ערך מוסף אישי וארגוני ומחמאות למארגנים

סדנת סטיילינג לעובדים

הסדנה בונה נוכחות עוצמתית לעובדים ולמנהלים, ומחזקת משמעותית את יכולת הקרנת נוכחות סמכותית חזקה.

כמו כן, הסדנה מסייעת בבניית תקשורת אפקטיבית עם הסובבים, לקוחות או עובדים, בדגש על חיבור חזק ומותאם למותג, ויצירת פרזנטציה אישית מנצחת, שמשדרת מקצועיות, סמכותיות, מנהיגות ומובילות.

התכנים בסדנה מבוססים על שיטת GPS, המשלבת כלים מעולם הניהול, שמה דגש על חסכון בכסף וזמן יקר ונותכת כלים יישומיים לתוצאות מידיות.

מודעות לתדמית, לשפת גוף והקניית כישורים אלו למנהלי הארגון, יכולים לעשות שינוי דרמטי בדרך ההשפעה וההנעה של חברי הצוות שלהם, בשיפור הפרודוקטיביות, ביצירת קשר עם הדרגים השונים, בהצגת רעיונות עם יותר סמכות והשפעה, ובתוך כל זה לפתח ולבדל את המותג האישי, האותנטי של המנהל עצמו.

לפרטים נוספים התקשרו 0523784071​
או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם​

מה העובדים שלכם ירוויחו מהסדנה?

סדנת סטיילינג

תדמית מקצועית של החברה מול הלקוחות

הסדנה תורמת לשיפור התדמית המקצועית של החברה מול הלקוחות. זו הזדמנות נהדרת להטעין את העובדים, באנרגיות של עשייה, בתחושת שייכות לחברה, ובהרגשה של ערך ובטחון עצמי כך שייצגו בכבוד ובמקצועיות את החברה.

שיפור משמעותי ביעילות העובדים

לדימוי העצמי שלנו יש חשיבות עצומה והוא משפיע באופן ישיר על התוצאות שלנו. ברגע שהדימוי העצמי שלנו עולה, כך גם התוצאות שלנו משתפרות. עובדים עם דימוי עצמי גבוה שמחים יותר, יעילים יותר, מועילים יותר ותורמים יותר לארגון

סדנה לעובדים תדמית ושפת גוף

חווית ידע אישי ועסקי

הסדנה תורמת למודעות עצמית גבוהה, לביטחון עצמי ולהעלאת המוטיבציה.
סדנה מרתקת, מקצועית וקולחת בשילוב הקהל, שהעובדים ימשיכו לדבר עליה הרבה אחרי שהיא תסתיים. הסדנה משלבת טיפים חשובים וכלים פרקטיים יחד עם הומור וסיפורים מהחיים. ללא ביקורת וללא שיפוטיות. בהתאמה לצרכי החברה

למי הסדנה מתאימה?

לפרטים נוספים התקשרו 0523784071​
או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם​

מה בסדנה?

איך ליצור רושם חיובי ובלתי נשכח כבר מהרגע הראשון

איך לבוש מחמיא ומותאם יכול להעצים אותנו בכל תפקיד

איך גם להראות מעולה וגם לשדר עסקים

איך ליצור רושם מעולה מחמיא ומותאם לאדם שמולנו

איך לבנות הופעה מרשימה ומעצימה

מה לא ללבוש לעבודה - הורסי הופעה שכדאי להמנע מהם

טרנדים בעבודה - עשו ואל תעשו

איך להשתמש בשילובי צבעים מחמיאים ומתאימים לתפקיד

מלתחה לעבודה קטנה ומלאה בשילובים מתאימים

טעויות נפוצות בלבוש ואיך למנוע אותם

איך לחסוך כסף וזמן ולקנות רק מה שצריך

סדנת תדמית למנהלים
סדנת תדמית למנהלים

הסדנה מלווה במצגת מרהיבה ובעזרים ייחודיים, הדגמות אישיות
דגש על שיתוף וגיבוש המשתתפות אוירה מעצימה
עזרים נדרשים - מקרן + מסך

לפרטים נוספים התקשרו 0523784071​
או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם​

מה אומרים על הסדנאות שלי?

"הובלת את הסדנה בצורה מרתקת , מקצועית, מעניינת ומהנה. המשובים שהתקבלו היו נהדרים ומחמיאים, כולנו יצאנו עם תובנות על תדמית ושפת גוף בעולם העיסקי ובחיים בכלל. אני רוצה להודות לך על אופן העברת המסרים בסדנה ועל הליווי המתמשך בחברת גב- ים"
רפי אוחיון - מנהל חברת שרותי הניהול
גב-ים
"לכבוד גב' גלית שרון יועצת תדמית שלום רב הנדון הרצאתך לעובדי אגף השכר ברצוני להודות לך על הרצאתך המעניינת בפני עובדי אגף השכר עובדי האגף למדו רבות מהרצאתך, ובטוחני כי הרצאה זו תתרום רבות לשיפור הופעתם החיצונית של עובדי האגף יישר כח "
המלצות מארגונים גלית שרון
אילן לוין הממונה על השכר
משרד האוצר – נובמבר 2010
"גלית שרון הנחתה סדנת for Success Dress עבור חברי ההנהלה המורחבת של חטיבת PCB וכן נפגשה עימם לפגישות ייעוץ אישיות ופגישות שופינג בקניון בת"א. הסדנה והפגישות נעשו בצורה מקצועית, נעימה תוך כדי התמקדות והתחשבות בצרכי המנהלים מבחינת קוד לבוש הן בעבודה והן בחייהם האישיים. המנהלים הפיקו רבות ממפגשים אלה ואני אישית נהניתי מאוד לעבוד עם גלית בשיתוף פעולה פורה על בניית תכנית הסדנה והתאמתה לצרכי המנהלים בחטיבה."
המלצות מארגונים גלית שרון
שני טוביה
חטיבת PCB פברואר 2017
"גלית שרון העבירה במהלך חודשים ספטמבר ואוקטובר 2016 סדנת תדמית וקוד לבוש, "להתלבש להצלחה" ברשת מלונות אפריקה ישראל.בהדרכה השתתפו קהל המנהלים של כלל מלונות הרשת (8 מלונות הפרושים מהצפון עד דרום הארץ). ההדרכות טיפלו בנושא התדמית והאסתטיקה של כלל חברי/ות הצוות ברשת ונתנו כלים לשיפור נראות הצוות והמנהלים כאחד. כתוצאה מתצפית שערכתי ולאחר ששמעתי את גלית מרצה בפני חברות עסקיות ובעקבות המשובים המצוינים וההמלצות שקיבלתי מכל עבר החלטתי לשלבה בהדרכת ברשת. גלית מעבירה את החומר בצורה מקצועית ומרתקת המתאימה לצרכי הרשת. גלית מכירה את הנושאים שאותם היא מעבירה מלפני ומלפנים ויודעת להעבירם באופן סוחף. במהלך הסדנא, גלית נותנה כלים מעשים למשתתפים. המשובים שהגיעו אלי מכל מפגש כזה, ממשתתפי ההדרכה, היו מצוינים. שביעות רצוננו מההדרכות אותם העבירה גלית הן מהגבוהות ואנו נשוב ונשתמש בשרותיה בעתיד."
המלצות מארגונים גלית שרון
ארזה שטרן מנהלת הדרכה רשתית
קראון פלאזה דצמבר 2016
"עם סיום הסבבים של סדנת תדמית להתלבש להצלחה בשיטת GPS במלונות ישרוטל בחודשים מאי- יוני 2016 אנו רוצים לציין לטובה את המשובים שקיבלנו ממשתפי הסדנה .התגובות היו מצוינות, ועל כך העידו הציונים הגבוהים שניתנו בשאלוני המשוב גם אצל הנשים וגם אצל הגברים. המשתתפים ציינו את מידת העניין וההנאה שהפיקו מהמפגשים בהנחייתך את הכלים היישומיים שקיבלו ,את האווירה הפתוחה שיצרת בקבוצה ואת הדינאמיקה שעזרה להם להבין איך לשפר את הופעתם תוך שימוש בדוגמאות חיות מהשטח על ידי המשתתפים מה שבהחלט תרם להצלחת הסדנה אנו מקוים להמשך שיתוף פעולה בעתיד"
המלצות מארגונים גלית שרון
אריאלה מזרחי סגנית מנהלת הדרכה
רשת מלונות ישרוטל -יולי 2016
"תדעי לך שמאז הפגישה שלי עם לקוחות השתפרה -אין לך מושג עד כמה ורואים תוצאות בשטח!"
מיכל רושן - מחלקת קשרי לקוחות
חמוטל בר נמדר סוכנות ביטוח

הלקוחות שלי

לפרטים נוספים התקשרו 0523784071​
או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם​

קצת עליי

גלית שרון

אני גלית שרון

בעלת תואר ראשון בעיצוב אופנה ממכללת שנקר
ובעלת תואר "PROFESSIONAL STYLE MAKER" מטעם חברה מארה"ב, שבה הוכשרתי במקצועות סטיילינג והתדמית האישית והעסקית.

ב-18 השנים האחרונות פגשתי אלפי נשים וגברים שהשתתפו בסדנאות סטיילינג ותדמית, ובהדרכות הלבוש שערכתי בעשרות ארגונים וחברות מהמובילות במשק, פרטיות וציבוריות, בבנקים ובמשרדי ממשלה, בכל הארץ.

בכל הסדנאות והייעוצים האישיים אני מעבירה את הכלים והידע הרב שצברתי בצורה קלה ופשוטה ליישום, ואני גאה להיות שותפה לתהליך משנה חיים, בעל התוצאות שנראות בשטח במיידי!