סדנת שפת גוף לעובדים

סדנה לעובדי ומנהלי הארגון מסגרת העשרה או כחלק מהכשרה ניהולית

סדנה לעובדי ומנהלי הארגון במסגרת העשרה או כחלק מהכשרה ניהולית

הסדנה בונה נוכחות עוצמתית לעובדים ולמנהלים, ומחזקת משמעותית את יכולת הקרנת נוכחות סמכותית חזקה.

כמו כן, הסדנה מסייעת בבניית תקשורת אפקטיבית עם הסובבים, לקוחות או עובדים, בדגש על חיבור חזק ומותאם למותג, ויצירת פרזנטציה אישית מנצחת, שמשדרת מקצועיות, סמכותיות, מנהיגות ומובילות.

התכנים בסדנה מבוססים על שיטת GPS, המשלבת כלים מעולם הניהול, שמה דגש על חסכון בכסף וזמן יקר ונותכת כלים יישומיים לתוצאות מידיות.


מודעות לתדמית, לשפת גוף והקניית כישורים אלו למנהלי הארגון, יכולים לעשות שינוי דרמטי בדרך ההשפעה וההנעה של חברי הצוות שלהם, בשיפור הפרודוקטיביות, ביצירת קשר עם הדרגים השונים, בהצגת רעיונות עם יותר סמכות והשפעה, ובתוך כל זה לפתח ולבדל את המותג האישי, האותנטי של המנהל עצמו.

לפרטים נוספים התקשרו 0523784071​
או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם​

מה העובדים שלכם ירוויחו מהסדנה?

מה ללבוש לפגישה תדמית עסקית גלית שרון

סינרגיה ושיפור בעבודת צוות

קריאת שפת גוף מאפשרת לנו להעביר מסרים בצורה מדויקת ויעילה, ובכך למזער התנגדויות ולשפר יחסים בינאישיים בין העובדים, בין העובדים להנהלה ובין העובדים ללקוחות ומאפשרת לנו לנהל טוב יותר

סטייליסטית לגברים

שיפור משמעותי בחווית הלקוח ועלייה במכירות

היכולת לקרוא את האדם שמולך ולהתאים לו במדויק את המסר, משפיעה ישירות על הצלחה במכירות ובכל משא ומתן. היא משפיעה על הבטחון ועל הדימוי העצמי, היא משפיעה על יכולות השכנוע ומשפיעה על התוצאות.

קוד לבוש

נגיעה איכותית בעובדים

הסדנה תורמת למודעות עצמית גבוהה, לביטחון עצמי ולמחוברות העובדים לארגון. סדנה מרתקת, מקצועית וקולחת בשילוב הקהל, שהעובדים ימשיכו לדבר עליה הרבה אחרי שהיא תסתיים. הסדנה משלבת טיפים חשובים וכלים פרקטיים יחד עם הומור וסיפורים מהחיים. 

למי הסדנה מתאימה?

לפרטים נוספים התקשרו 0523784071​
או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם​

מה בסדנה?

שימוש בשפת גוף לרושם ראשוני חזק ומשכנע

שפת גוף כאמצעי לניהול מו"מ

דגשים לשפת גוף חיובית

טכניקות שפת גוף ותדמית לשידור אמינות, סמכותיות וכריזמה

כל הטעויות הנפוצות בשפת גוף ואיך להימנע מהן

הגברת המודעות העצמית לשפת הגוף ולהשפעתה

השפעה, שכנוע, רתימה בתקשורת אפקטיבית

חידוד מסרים ע"י שפת גוף

דגשים לביטוי מילולי - קול ואינטונאציה

לחיצת היד כחתימה אישית

סמול טוק - עשה ואל תעשה

סדנת תדמית למנהלים
סדנת תדמית למנהלים

לפרטים נוספים התקשרו 0523784071​
או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם​

מה אומרים על הסדנאות שלי?

"הובלת את הסדנה בצורה מרתקת , מקצועית, מעניינת ומהנה. המשובים שהתקבלו היו נהדרים ומחמיאים, כולנו יצאנו עם תובנות על תדמית ושפת גוף בעולם העיסקי ובחיים בכלל. אני רוצה להודות לך על אופן העברת המסרים בסדנה ועל הליווי המתמשך בחברת גב- ים"
רפי אוחיון - מנהל חברת שרותי הניהול
גב-ים
"תדעי לך שמאז הפגישה שלי עם לקוחות השתפרה -אין לך מושג עד כמה ורואים תוצאות בשטח!"
מיכל רושן - מחלקת קשרי לקוחות
חמוטל בר נמדר סוכנות ביטוח
"לכבוד גב' גלית שרון יועצת תדמית שלום רב הנדון הרצאתך לעובדי אגף השכר ברצוני להודות לך על הרצאתך המעניינת בפני עובדי אגף השכר עובדי האגף למדו רבות מהרצאתך, ובטוחני כי הרצאה זו תתרום רבות לשיפור הופעתם החיצונית של עובדי האגף יישר כח "
המלצות מארגונים גלית שרון
אילן לוין הממונה על השכר
משרד האוצר – נובמבר 2010
"גלית שרון הנחתה סדנת for Success Dress עבור חברי ההנהלה המורחבת של חטיבת PCB וכן נפגשה עימם לפגישות ייעוץ אישיות ופגישות שופינג בקניון בת"א. הסדנה והפגישות נעשו בצורה מקצועית, נעימה תוך כדי התמקדות והתחשבות בצרכי המנהלים מבחינת קוד לבוש הן בעבודה והן בחייהם האישיים. המנהלים הפיקו רבות ממפגשים אלה ואני אישית נהניתי מאוד לעבוד עם גלית בשיתוף פעולה פורה על בניית תכנית הסדנה והתאמתה לצרכי המנהלים בחטיבה."
המלצות מארגונים גלית שרון
שני טוביה
חטיבת PCB פברואר 2017
"גלית שרון העבירה במהלך חודשים ספטמבר ואוקטובר 2016 סדנת תדמית וקוד לבוש, "להתלבש להצלחה" ברשת מלונות אפריקה ישראל.בהדרכה השתתפו קהל המנהלים של כלל מלונות הרשת (8 מלונות הפרושים מהצפון עד דרום הארץ). ההדרכות טיפלו בנושא התדמית והאסתטיקה של כלל חברי/ות הצוות ברשת ונתנו כלים לשיפור נראות הצוות והמנהלים כאחד. כתוצאה מתצפית שערכתי ולאחר ששמעתי את גלית מרצה בפני חברות עסקיות ובעקבות המשובים המצוינים וההמלצות שקיבלתי מכל עבר החלטתי לשלבה בהדרכת ברשת. גלית מעבירה את החומר בצורה מקצועית ומרתקת המתאימה לצרכי הרשת. גלית מכירה את הנושאים שאותם היא מעבירה מלפני ומלפנים ויודעת להעבירם באופן סוחף. במהלך הסדנא, גלית נותנה כלים מעשים למשתתפים. המשובים שהגיעו אלי מכל מפגש כזה, ממשתתפי ההדרכה, היו מצוינים. שביעות רצוננו מההדרכות אותם העבירה גלית הן מהגבוהות ואנו נשוב ונשתמש בשרותיה בעתיד."
המלצות מארגונים גלית שרון
ארזה שטרן מנהלת הדרכה רשתית
קראון פלאזה דצמבר 2016
"עם סיום הסבבים של סדנת תדמית להתלבש להצלחה בשיטת GPS במלונות ישרוטל בחודשים מאי- יוני 2016 אנו רוצים לציין לטובה את המשובים שקיבלנו ממשתפי הסדנה .התגובות היו מצוינות, ועל כך העידו הציונים הגבוהים שניתנו בשאלוני המשוב גם אצל הנשים וגם אצל הגברים. המשתתפים ציינו את מידת העניין וההנאה שהפיקו מהמפגשים בהנחייתך את הכלים היישומיים שקיבלו ,את האווירה הפתוחה שיצרת בקבוצה ואת הדינאמיקה שעזרה להם להבין איך לשפר את הופעתם תוך שימוש בדוגמאות חיות מהשטח על ידי המשתתפים מה שבהחלט תרם להצלחת הסדנה אנו מקוים להמשך שיתוף פעולה בעתיד"
המלצות מארגונים גלית שרון
אריאלה מזרחי סגנית מנהלת הדרכה
רשת מלונות ישרוטל -יולי 2016

הלקוחות שלי

לפרטים נוספים התקשרו 0523784071​
או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם​

קצת עליי

גלית שרון

אני גלית שרון

בעלת תואר ראשון בעיצוב אופנה ממכללת שנקר
ובעלת תואר "PROFESSIONAL STYLE MAKER" מטעם חברה מארה"ב, שבה הוכשרתי במקצועות סטיילינג והתדמית האישית והעסקית.

ב-18 השנים האחרונות פגשתי אלפי נשים וגברים שהשתתפו בסדנאות סטיילינג ותדמית, ובהדרכות הלבוש שערכתי בעשרות ארגונים וחברות מהמובילות במשק, פרטיות וציבוריות, בבנקים ובמשרדי ממשלה, בכל הארץ.

בכל הסדנאות והייעוצים האישיים אני מעבירה את הכלים והידע הרב שצברתי בצורה קלה ופשוטה ליישום, ואני גאה להיות שותפה לתהליך משנה חיים, בעל התוצאות שנראות בשטח במיידי!