סדנת תדמית עסקית לאנשי מכירות

סדנה לאנשי שיווק ומכירות מסגרת העשרה או כחלק מהכשרה מקצועית

סדנה לאנשי שיווק ומכירות במסגרת העשרה או כחלק מהכשרה מקצועית

אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני, לאנשי השיווק והמכירות של הארגון מדובר בנקודה קריטית ומשמעותית ביותר.

אנשי השיווק והמכירות הם כרטיס הביקור של העסק ולכן עליהם לאמץ תדמית עסקית מדויקת ומחוברת לערכי הארגון.

בסדנה נגלה איך לייצר יתרון עסקי על ידי נוכחות עסקית מובילה, אמינה סמכותית וסוחפת יותר, שמביאה לחווית שירות משופרת וליצירת כימיה טובה יותר עם לקוחות.

המשתתפים ילמדו איך מיתוג אישי באמצעות לבוש, שפת גוף, התנהלות מקצועית ותקשורת אפקטיבית, מוביל לצמיחה, והגדלת המכירות.

רושם ראשוני נקבע באלפית שנייה – איך להיראות הכי טוב שאפשר!

לפרטים נוספים התקשרו 0523784071​
או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם​

מה תרוויחו מהסדנה?

מה ללבוש לפגישה תדמית עסקית גלית שרון

שיפור משמעותי במכירות

לדימוי העצמי שלנו יש חשיבות עצומה והוא משפיע באופן ישיר על התוצאות שלנו. ברגע שהדימוי העצמי שלנו עולה, יש שיפור ניכר במכירות. מחקרים מוכיחים שעובדים עם דימוי עצמי גבוה, מרוצים יותר, יעילים יותר, מוכרים יותר.

סטייליסטית לגברים

שידור אמינות סמכותיות וכריזמה

תדמית עסקית המשדרת מקצועיות, אמינות וסמכותית, סוחפת יותר ומייצרת כימיה מעולה עם לקוחות המביאה לחיבור מהיר ומכאן לצמיחה משמעותית במכירות.

קוד לבוש

WIN WIN לעובד ולארגון

סדנה מקצועית וקולחת בשילוב הדגמות, שימשיכו לדבר עליה הרבה אחרי שהיא תסתיים. הסדנה משלבת טיפים חשובים וכלים פרקטיים יחד עם הומור וסיפורים מהחיים. ללא ביקורת וללא שיפוטיות. מותאמת אישית.

למי הסדנה מתאימה?

מה בסדנה?

תדמית עסקית שתורמת להצלחה במכירות

חשיבות הלבוש ההולם את אדם המסר ואת ערכי הארגון

לבוש שמייצר אינטראקציה חיובית

למגנט לקוחות ע"י בחירה בצבעוניות נכונה

דגשים ללבוש עסקי

אסטטיקה יומיומית

איך לשדר דרך הלבוש "יש על מי לסמוך"... (אמינות סמכותיות וכריזמה)

כל הטעויות הנפוצות בשפת גוף ובלבוש שיכולות להפיל עסקאות ומכירות

מהם הכלים שכל אחד חייב כדי לבנות לעצמו פרזנטציה אישית

סדנת תדמית למנהלים
גלית שרון- הרצאות סטיילינג לאירגונים וחברות

לפרטים נוספים התקשרו 0523784071​
או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם​

מה אומרים על הסדנאות שלי?

חייבת לציין שהיה פשוט מצוין!!!!!!!!!!! מהמם שפה קולחת את מדהימה!!! והיתה התייחסות למשתתפים (קשר עין).... תדעי לך שמאז הפגישה שלי עם לקוחות השתפרה - אין לך מושג עד כמה ורואים תוצאות בשטח!
מיכל רושן
מחלקת קשרי לקוחות חמוטל בר נמדר - סוכנות ביטוח
"לכבוד גב' גלית שרון יועצת תדמית שלום רב הנדון הרצאתך לעובדי אגף השכר ברצוני להודות לך על הרצאתך המעניינת בפני עובדי אגף השכר עובדי האגף למדו רבות מהרצאתך, ובטוחני כי הרצאה זו תתרום רבות לשיפור הופעתם החיצונית של עובדי האגף יישר כח "
המלצות מארגונים גלית שרון
אילן לוין הממונה על השכר
משרד האוצר – נובמבר 2010
"גלית שרון הנחתה סדנת for Success Dress עבור חברי ההנהלה המורחבת של חטיבת PCB וכן נפגשה עימם לפגישות ייעוץ אישיות ופגישות שופינג בקניון בת"א. הסדנה והפגישות נעשו בצורה מקצועית, נעימה תוך כדי התמקדות והתחשבות בצרכי המנהלים מבחינת קוד לבוש הן בעבודה והן בחייהם האישיים. המנהלים הפיקו רבות ממפגשים אלה ואני אישית נהניתי מאוד לעבוד עם גלית בשיתוף פעולה פורה על בניית תכנית הסדנה והתאמתה לצרכי המנהלים בחטיבה."
המלצות מארגונים גלית שרון
שני טוביה
חטיבת PCB פברואר 2017
"גלית שרון העבירה במהלך חודשים ספטמבר ואוקטובר 2016 סדנת תדמית וקוד לבוש, "להתלבש להצלחה" ברשת מלונות אפריקה ישראל.בהדרכה השתתפו קהל המנהלים של כלל מלונות הרשת (8 מלונות הפרושים מהצפון עד דרום הארץ). ההדרכות טיפלו בנושא התדמית והאסתטיקה של כלל חברי/ות הצוות ברשת ונתנו כלים לשיפור נראות הצוות והמנהלים כאחד. כתוצאה מתצפית שערכתי ולאחר ששמעתי את גלית מרצה בפני חברות עסקיות ובעקבות המשובים המצוינים וההמלצות שקיבלתי מכל עבר החלטתי לשלבה בהדרכת ברשת. גלית מעבירה את החומר בצורה מקצועית ומרתקת המתאימה לצרכי הרשת. גלית מכירה את הנושאים שאותם היא מעבירה מלפני ומלפנים ויודעת להעבירם באופן סוחף. במהלך הסדנא, גלית נותנה כלים מעשים למשתתפים. המשובים שהגיעו אלי מכל מפגש כזה, ממשתתפי ההדרכה, היו מצוינים. שביעות רצוננו מההדרכות אותם העבירה גלית הן מהגבוהות ואנו נשוב ונשתמש בשרותיה בעתיד."
המלצות מארגונים גלית שרון
ארזה שטרן מנהלת הדרכה רשתית
קראון פלאזה דצמבר 2016
"עם סיום הסבבים של סדנת תדמית להתלבש להצלחה בשיטת GPS במלונות ישרוטל בחודשים מאי- יוני 2016 אנו רוצים לציין לטובה את המשובים שקיבלנו ממשתפי הסדנה .התגובות היו מצוינות, ועל כך העידו הציונים הגבוהים שניתנו בשאלוני המשוב גם אצל הנשים וגם אצל הגברים. המשתתפים ציינו את מידת העניין וההנאה שהפיקו מהמפגשים בהנחייתך את הכלים היישומיים שקיבלו ,את האווירה הפתוחה שיצרת בקבוצה ואת הדינאמיקה שעזרה להם להבין איך לשפר את הופעתם תוך שימוש בדוגמאות חיות מהשטח על ידי המשתתפים מה שבהחלט תרם להצלחת הסדנה אנו מקוים להמשך שיתוף פעולה בעתיד"
המלצות מארגונים גלית שרון
אריאלה מזרחי סגנית מנהלת הדרכה
רשת מלונות ישרוטל -יולי 2016

הלקוחות שלי

לפרטים נוספים התקשרו 0523784071​
או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם​

קצת עליי

גלית שרון

אני גלית שרון

בעלת תואר ראשון בעיצוב אופנה ממכללת שנקר
ובעלת תואר "PROFESSIONAL STYLE MAKER" מטעם חברה מארה"ב, שבה הוכשרתי במקצועות סטיילינג והתדמית האישית והעסקית.

ב-18 השנים האחרונות פגשתי אלפי נשים וגברים שהשתתפו בסדנאות סטיילינג ותדמית, ובהדרכות הלבוש שערכתי בעשרות ארגונים וחברות מהמובילות במשק, פרטיות וציבוריות, בבנקים ובמשרדי ממשלה, בכל הארץ.

בכל הסדנאות והייעוצים האישיים אני מעבירה את הכלים והידע הרב שצברתי בצורה קלה ופשוטה ליישום, ואני גאה להיות שותפה לתהליך משנה חיים, בעל התוצאות שנראות בשטח במיידי!