תדמית עסקית וקוד לבוש לעובדים

סדנה לעובדים במסגרת העשרה או כחלק מהכשרה

סדנה לעובדים במסגרת העשרה או כחלק מהכשרה

הזדמנות אמיתית לשיפור התדמית המקצועית של העובד בעיני עצמו, בעיני הקולגות שלו, וכמובן מול הלקוחות. שיפור תדמית העובדים, מביא באופן ישיר לשיפור המכירות והתוצאות העסקיות ובנוסף, מטעין באנרגיות של עשייה, ובהרגשה של ערך ובטחון עצמי.

מודעות לתדמית ולשפת גוף והקניית כישורים אלו, עושים שינוי משמעותי בתפקוד העובדים, בשיפור הפרודוקטיביות, ביצירת קשר בין הדרגים השונים, בתדמית ומיתוג הארגון עצמו.

לפרטים נוספים התקשרו 0523784071​
או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם​

מה העובדים שלכם ירוויחו מהסדנה?

גבר ואישה בגופיה

דרך יצירתית לפתרון "תקריות לבוש"

הפעילות המוצעת מאפשרת, בין היתר, שיח פתוח ונעים להעלאת המודעות למראה ולתדמית האישית והשתקפותה בתדמית הארגון, ברתימת העובדים ובנטרול התנגדויות הקשורות לנושא.

מה ללבוש לפגישה תדמית עסקית גלית שרון

תדמית מקצועית של החברה מול הלקוחות

הסדנה תורמת באופן ישיר לשיפור התוצאות העסקיות הארגוניות ובנוסף, מטעינה את העובדים באנרגיות של עשייה, בתחושת שייכות לחברה, ובהרגשה של ערך ובטחון עצמי כך שייצגו בכבוד ובמקצועיות את החברה.

סטייליסטית לגברים

תחושת ערך ומסוגלות

לדימוי העצמי שלנו יש חשיבות עצומה והוא משפיע באופן ישיר על התוצאות שלנו. ברגע שהדימוי העצמי שלנו עולה, המוטיבציה עולה וכך גם התוצאות שלנו משתפרות. עובדים ומנהלים עם דימוי עצמי גבוה שמחים יותר, יעילים יותר, מועילים יותר ותורמים יותר לארגון.

קוד לבוש

חווית ידע אישי ועסקי

הסדנה מרתקת, מעניקה כלים ניהולים יישומיים, מקצועית וקולחת בשילוב הקהל, המהדהדת זמן רב לאחר סיומה. הסדנה משלבת טיפים חשובים וכלים פרקטיים יחד עם הומור וסיפורים מהחיים. ללא ביקורת וללא שיפוטיות. בהתאמה לצרכי החברה.

למי הסדנה מתאימה?

מה בסדנה?

איך ליצור רושם חיובי ובלתי נשכח כבר מהרגע הראשון

הגברת המודעות העצמית לתדמית ולהשפעתה על לקוחות, עובדים וקולגות

איך לשדר מקצועיות, סמכותיות ואמינות ע"י בחירה נכונה של צבעים מחמיאים וגזרות מתאימות

בניית הופעה עסקית אסטרטגית מדויקת לאדם, לתפקיד ולסיטואציה

יצירת הלימה בין המסר ללבוש

איך למנוע "תקריות לבוש" בלבוש עסקי

מהם פרטי החובה במלתחה עסקית

כלים לבניית פרזנטציה אישית מנצחת

עשה ואל תעשה – כללי בסיס בלבוש עסקי

סדנת תדמית למנהלים
סדנת תדמית למנהלים

לפרטים נוספים התקשרו 0523784071​
או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם​

מה אומרים על הסדנאות שלי?

"לכבוד גב' גלית שרון יועצת תדמית שלום רב הנדון הרצאתך לעובדי אגף השכר ברצוני להודות לך על הרצאתך המעניינת בפני עובדי אגף השכר עובדי האגף למדו רבות מהרצאתך, ובטוחני כי הרצאה זו תתרום רבות לשיפור הופעתם החיצונית של עובדי האגף יישר כח "
המלצות מארגונים גלית שרון
אילן לוין הממונה על השכר
משרד האוצר – נובמבר 2010
"גלית שרון הנחתה סדנת for Success Dress עבור חברי ההנהלה המורחבת של חטיבת PCB וכן נפגשה עימם לפגישות ייעוץ אישיות ופגישות שופינג בקניון בת"א. הסדנה והפגישות נעשו בצורה מקצועית, נעימה תוך כדי התמקדות והתחשבות בצרכי המנהלים מבחינת קוד לבוש הן בעבודה והן בחייהם האישיים. המנהלים הפיקו רבות ממפגשים אלה ואני אישית נהניתי מאוד לעבוד עם גלית בשיתוף פעולה פורה על בניית תכנית הסדנה והתאמתה לצרכי המנהלים בחטיבה."
המלצות מארגונים גלית שרון
שני טוביה
חטיבת PCB פברואר 2017
"גלית שרון העבירה במהלך חודשים ספטמבר ואוקטובר 2016 סדנת תדמית וקוד לבוש, "להתלבש להצלחה" ברשת מלונות אפריקה ישראל.בהדרכה השתתפו קהל המנהלים של כלל מלונות הרשת (8 מלונות הפרושים מהצפון עד דרום הארץ). ההדרכות טיפלו בנושא התדמית והאסתטיקה של כלל חברי/ות הצוות ברשת ונתנו כלים לשיפור נראות הצוות והמנהלים כאחד. כתוצאה מתצפית שערכתי ולאחר ששמעתי את גלית מרצה בפני חברות עסקיות ובעקבות המשובים המצוינים וההמלצות שקיבלתי מכל עבר החלטתי לשלבה בהדרכת ברשת. גלית מעבירה את החומר בצורה מקצועית ומרתקת המתאימה לצרכי הרשת. גלית מכירה את הנושאים שאותם היא מעבירה מלפני ומלפנים ויודעת להעבירם באופן סוחף. במהלך הסדנא, גלית נותנה כלים מעשים למשתתפים. המשובים שהגיעו אלי מכל מפגש כזה, ממשתתפי ההדרכה, היו מצוינים. שביעות רצוננו מההדרכות אותם העבירה גלית הן מהגבוהות ואנו נשוב ונשתמש בשרותיה בעתיד."
המלצות מארגונים גלית שרון
ארזה שטרן מנהלת הדרכה רשתית
קראון פלאזה דצמבר 2016
"עם סיום הסבבים של סדנת תדמית להתלבש להצלחה בשיטת GPS במלונות ישרוטל בחודשים מאי- יוני 2016 אנו רוצים לציין לטובה את המשובים שקיבלנו ממשתפי הסדנה .התגובות היו מצוינות, ועל כך העידו הציונים הגבוהים שניתנו בשאלוני המשוב גם אצל הנשים וגם אצל הגברים. המשתתפים ציינו את מידת העניין וההנאה שהפיקו מהמפגשים בהנחייתך את הכלים היישומיים שקיבלו ,את האווירה הפתוחה שיצרת בקבוצה ואת הדינאמיקה שעזרה להם להבין איך לשפר את הופעתם תוך שימוש בדוגמאות חיות מהשטח על ידי המשתתפים מה שבהחלט תרם להצלחת הסדנה אנו מקוים להמשך שיתוף פעולה בעתיד"
המלצות מארגונים גלית שרון
אריאלה מזרחי סגנית מנהלת הדרכה
רשת מלונות ישרוטל -יולי 2016

הלקוחות שלי

לפרטים נוספים התקשרו 0523784071​
או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם​

קצת עליי

גלית שרון

אני גלית שרון

בעלת תואר ראשון בעיצוב אופנה ממכללת שנקר
ובעלת תואר "PROFESSIONAL STYLE MAKER" מטעם חברה מארה"ב, שבה הוכשרתי במקצועות סטיילינג והתדמית האישית והעסקית.

ב-18 השנים האחרונות פגשתי אלפי נשים וגברים שהשתתפו בסדנאות סטיילינג ותדמית, ובהדרכות הלבוש שערכתי בעשרות ארגונים וחברות מהמובילות במשק, פרטיות וציבוריות, בבנקים ובמשרדי ממשלה, בכל הארץ.

בכל הסדנאות והייעוצים האישיים אני מעבירה את הכלים והידע הרב שצברתי בצורה קלה ופשוטה ליישום, ואני גאה להיות שותפה לתהליך משנה חיים, בעל התוצאות שנראות בשטח במיידי!