המלצות מלקוחות מרוצים

שירלי סופר: "עשית לי שילובים מדהימים. אני מרגישה שזכיתי במלתחה חדשה!! השבוע אני קצת לא מרגישה בטוב אבל מבטיחה לצלם סלפי של "ההופעות" ששילבת לי ולשלוח לך J רציתי לוודא איתך, האם אני "סתווית" או "חורפית" בצבעי? את התמונה האחרונה אני מקדישה לך, תוצאות הלמידה של היום, הקפסולות שבארון התליה. אגב, אחותי שולחת לך זר של פרחים מלאי תודות, היא ממש אוהבת את הבגדים החדשים שהיא קיבלה. אם יש משהו אחד שהפנמתי הוא שאין לי מותן צרה J נשתמע בקרוב ושוב תודה רבה, שירלי"
סטיילינג אישי עדות
ליאת ארגז:" לפני כשנה בערך תוך כדי קריאת המיילים מימך היה לי רצון לקיים את המפגש הזה כי הרגשתי שאני רוצה איזה יד מקצועית שתעזור לי לדעת מה מתאים לי . ראיתי שאני לא תמיד מרוצה מאיך שהתלבשתי והיה לי חשוב לשפר את הענין הזה וקודם כל את ההרגשה שלי. התלבטתי בעניין הזה זמן בגלל ההיבט הכספי, היה נראה לי יקר. אך זה ניקר לי בראש ולאחרונה פתחתי את הארון וכל העומס הזה של הבגדים העיק והחלטתי "יאלה אני הולכת על זה..." ידעתי גם שאני מזמינה מישהי מקצועית ולא סתם חלטוריסיטית וגם שהיא מתאימה לי וזאת ראיתי מהמיילים שאת שולחת. אני כל כך שמחה על הצעד הזה! זה כבר עזר ואני מאמינה שתהיה לזה השפעה לטווח רחוק. חוץ מפינוי הבגדים שלא מתאימים עזרת לי לראות מה כן מתאים ואיך. בבקרים האחרונים אני מתלבשת במהירות בלי התלבטויות מעיקות וגם מקבלת מחמאות מהסובבים. בכל המפגש הרגשתי שהיית איתי לגמרי, קלטת את הסגנון והאופי שלי ולכן יכולתי לגמרי להתחבר להמלצות שלך. וגם היה מאוד נחמד ונעים כך שהכל נעשה בכיף ולא בהרגשת מעמסה. הפגישה הזו היתה בעלת ערך עבורי וכמובן עוד נשמור על קשר.
שולי רונין :"רציתי שוב להודות לך על החוויה המדהימה ועל יום של שופינג מהנה! עם השנים סגנון הלבוש שלי התפתח לכיוון מסוים ותמיד הרגשתי שחסרה לי הכוונה לשדרוג הלבוש שלי. בזכותך , סגנון הלבוש שלי ישודרג ואני כבר חושבת אחרת על מה אלבש היום. מגוון הבגדים והאביזרים שקנינו מדהימים ואני כבר מחכה להזדמניות ללבוש את כולם. היכולת שלך להתאים לי בגדים מחמיאים ועם סטייל בחניות שכמעט ואני לא מוצאת את עצמי בהם, הפתיעה אותי מאוד. היכולת שלך לאתר בגדים מהארון שלי ולהתאים אותם מחדש לסגנון לבוש שלי הדהימה אותי. הז'קט הב'ז שמעולם לא לבשתי פתאום מתאים להרבה שילובים והסריג המעוצב שיש להפוך אותו נהיה שוב רלוונטי במלתחה שלי.איך לא חשבתי על זה... גלית את אישה מדהימה ומוכשרת . אני שמחה שנפגשנו ואני בטוחה שנהיה בקשר ונתאם שוב ליום שופינג מהנה!"
סטיילינג אישי
אילה ביאליסטוק: "אז ככה – כל יום בשבוע שעבר בחרתי לי "לוק" מהקטלוג החדש שלי. וכל יום הקולגות שלי לעבודה פשוט התעלפו! לא מפסיקה לקבל מחמאות. פשוט מדהים שהכל יצא מהארון שלי ולא קניתי שום דבר חדש. בקיצור – את יכולה להיות מאוד גאה בעצמך. אצלי יצרת שינוי אמיתי. פתחת לי את כל הצ'קרות, גמלת אותי מהשחורים והאפורים, התחלתי ללבוש ג'קטים שמעולם לא לבשתי, צעיפים צבעוניים, חולצות יצאו לאוויר העולם – ובקיצור – חבל"ז. כבר חילקתי את הטלפון שלך לכמה בנות. מקווה שיצא לך מזה לקוחות חדשות. מה שמעניין זה שהגברים בחבורה שלנו מאוד התלהבו כששמעו על התהליך וכמה מהם אמרו לנשים שלהם – זה מה שאת צריכה לעשות! הארון שלך מלא בבגדים שאת לא לובשת. קחי מאילה את הטלפון...) נשיקות לך חמודה!
סטיילינג אישי
אילה ביאליסטוק מפגש שני חורף:"אני מאוד מרוצה מהתוצאות של המפגש האחרון שלנו. כל יום אני עם אאוטפיט אחר ומקבלת פתאום הרבה מחמאות על בגדים שישבו לי בארון ולא לבשתי (הג'קט האפור המחויט לדוגמה...).
ממליצות קורס סטיילינג אישי גלית -שרון
ממליצות קורס סטיילינג אישי גלית -שרון
ממליצות קורס סטיילינג אישי גלית -שרון
לימודי סטיילינג עדות אישית