המלצות מלקוחות מרוצים

"עשית לי שילובים מדהימים. אני מרגישה שזכיתי במלתחה חדשה!! השבוע אני קצת לא מרגישה בטוב אבל מבטיחה לצלם סלפי של "ההופעות" ששילבת לי ולשלוח לך 🙂 רציתי לוודא אתך, האם אני "סתווית" או "חורפית" בצבעי? את התמונה האחרונה אני מקדישה לך, תוצאות הלמידה של היום, הקפסולות שבארון התלייה. אגב, אחותי שולחת לך זר של פרחים מלאי תודות, היא ממש אוהבת את הבגדים החדשים שהיא קיבלה. אם יש משהו אחד שהפנמתי הוא שאין לי מותן צרה 🙂 נשתמע בקרוב ושוב תודה רבה"
שירלי סופר
"לפני כשנה בערך תוך כדי קריאת המיילים מימך היה לי רצון לקיים את המפגש הזה כי הרגשתי שאני רוצה איזה יד מקצועית שתעזור לי לדעת מה מתאים לי . ראיתי שאני לא תמיד מרוצה מאיך שהתלבשתי והיה לי חשוב לשפר את הענין הזה וקודם כל את ההרגשה שלי. התלבטתי בעניין הזה זמן בגלל ההיבט הכספי, היה נראה לי יקר. אך זה ניקר לי בראש ולאחרונה פתחתי את הארון וכל העומס הזה של הבגדים העיק והחלטתי "יאלה אני הולכת על זה..." ידעתי גם שאני מזמינה מישהי מקצועית ולא סתם חלטוריסיטית וגם שהיא מתאימה לי וזאת ראיתי מהמיילים שאת שולחת. אני כל כך שמחה על הצעד הזה! זה כבר עזר ואני מאמינה שתהיה לזה השפעה לטווח רחוק. חוץ מפינוי הבגדים שלא מתאימים עזרת לי לראות מה כן מתאים ואיך. בבקרים האחרונים אני מתלבשת במהירות בלי התלבטויות מעיקות וגם מקבלת מחמאות מהסובבים. בכל המפגש הרגשתי שהיית איתי לגמרי, קלטת את הסגנון והאופי שלי ולכן יכולתי לגמרי להתחבר להמלצות שלך. וגם היה מאוד נחמד ונעים כך שהכל נעשה בכיף ולא בהרגשת מעמסה. הפגישה הזו היתה בעלת ערך עבורי וכמובן עוד נשמור על קשר."
סטיילינג אישי עדות
ליאת ארגז
"רציתי שוב להודות לך על החוויה המדהימה ועל יום של שופינג מהנה! עם השנים סגנון הלבוש שלי התפתח לכיוון מסוים ותמיד הרגשתי שחסרה לי הכוונה לשדרוג הלבוש שלי. בזכותך, סגנון הלבוש שלי ישודרג ואני כבר חושבת אחרת על מה אלבש היום. מגוון הבגדים והאביזרים שקנינו מדהימים ואני כבר מחכה להזדמניות ללבוש את כולם. היכולת שלך להתאים לי בגדים מחמיאים ועם סטייל בחניות שכמעט ואני לא מוצאת את עצמי בהם, הפתיעה אותי מאוד. היכולת שלך לאתר בגדים מהארון שלי ולהתאים אותם מחדש לסגנון לבוש שלי הדהימה אותי. הז'קט הב'ז שמעולם לא לבשתי פתאום מתאים להרבה שילובים והסריג המעוצב שיש להפוך אותו נהיה שוב רלוונטי במלתחה שלי.איך לא חשבתי על זה... גלית את אישה מדהימה ומוכשרת. אני שמחה שנפגשנו ואני בטוחה שנהיה בקשר ונתאם שוב ליום שופינג מהנה!"
שולי רונין
"אין יום שאני לא חושבת על השינוי המדהים שעברתי בזכותך. מיומיים ביחד, יום אחד שהגעת לביתי ויום אחד של קניות ביחד. אני מתלבשת אחרת, נראית הרבה יותר טוב, משדרת את מה שרציתי לשדר, מרגישה הרבה יותר טוב עם עצמי ונהנית מאיך שאני נראית. כיף לי להתלבש בבוקר וכיף לי ללכת לקנות בגדים. אז כן, כמה חודשים אחרי, ואני עדיין כל יום חושבת עלייך."
חן שריג
"אני חייבת לספר לך שהתגובות מדהימות. אתמול לבשתי את החולצה היחידה שלא התחברתי אליה עם שילוב שעשינו יחד והתגובות הפתיעו אותי והיו מדהימות. (למרות שכבר לבשתי את זה פעם אחת והחלפתי כי לא חשבתי שזה מתאים לי 🙂 ) מאז הפגישות איתך שיניתי בהצעתך הרבה זה היה מאוד נכון וקולע, עזרת לי בטירוף!! אני מעריכה מאוד"
רונית ב.
"כל יום בשבוע שעבר בחרתי לי "לוק" מהקטלוג החדש שלי. וכל יום הקולגות שלי לעבודה פשוט התעלפו! לא מפסיקה לקבל מחמאות. פשוט מדהים שהכל יצא מהארון שלי ולא קניתי שום דבר חדש."
איילה ב.
"היה לי ממש כיף, מקסים וצבעוני, קיבלתי המון כלים לאיך להתלבש ומתי ללבוש מה. אני בהחלט ממליצה!!!"
אושרת ק.
"גלית הגיעה לבית שלי ומדדתי את כלללל מה שיש לי בארון. נתנה טיפים, יעצה, הסבירה. נפרדתי מסל גדול מלא בגדים לתרומה וקיבלתי רשימה של פריטי חובה שחסרים במלתחה שלי .. ממש אישור לשופינג :)"
אושרת ב.